Ferrero Legno Collections

Od Suite po Equa, od Kévia po Intaglio.

Dokonalá rovnováha mezi funkčností a vzhledem

Za kolekcemi FerreroLegno se skrývá velký zájem o to, co děláme: pečlivý výběr surovin a hledání inovativních řešení zaručují širokou škálu řešení, v nichž vzhled a technologie jsou stále v rovnováze.

Hlavním cílem společnosti je podtrhnout Váš osobní styl, předvídat Vaše potřeby a překvapit Vás detaily, které dělají rozdíl. Mezi našimi kolekcemi si vyberte model, který se nejlépe hodí k Vašemu stylu: budou to perfektní dveře pro Váš domov, “Vaše FerreroLegno”.

Exit Collections

Exit, svůdný vývoj material designu.

Objevte nejrůznější formy krásy

Exit odhaluje svoji hodnotu ve vyspělém estetičnu podtrhujícím materiálové a barevné tendence a v hledání přirozenosti a autentičnosti.

Nové svůdné konečné provedení Natural Touch svojí nepravidelnou materiální strukturou vláken určuje charakter dveří, které se tak stávají přirozeným doplňkem obytného prostoru. Polyesterový 100% lesklý lak je podstatou nadčasové krásy.

Replica Collections

Replica. kvalita na sebe bere nové formy.

Vyřežte si své sny a dejte tvar Vašemu domovu

Replica je linie dveří se syntetickou konečnou úpravou, vytvořená proto, aby dala prostor Vaší kreativitě a obklopila Vás krásou. Je to řada vyvážených nabídek kvality zaručené značkou FerreroLegno za výhodnou cenu.

Replica Vám umožní skloňovat sloveso "vybírat" v široké škále modelů a doplňků. Logica, Liss, Area, Sintesi a Forma dodávají liniím prostor, v němž se mohou vyvíjet a zdokonalovat své detaily.

Collezione porte in legno pregiato Ferrero Legno

Modulární skleněné stěny nekonečných možností.

Pareti vetrate modulari dalle infinite potenzialità.

Scenario je modulární kolekce skleněných stěn výrazné výpravné působivosti, realizovaných v celém skleněném provedení Visio a v provedení Delineo s hliníkovým profilem. Svůdná průhlednost, flexibilní dělení a minimalistická elegance jsou jejich společným jmenovatelem.

Podmanivé zakalené a vrstvené křišťálové sklo, inovativní systémy posunu, profily a kliky s moderním designem, to všechno jsou prvky této nové kolekce, které úspěšně uvádějí Scenario do světa zařizování obytných prostor.

Scegli al tua porta Ferrero Legno

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab