Interiérové dveře ze dřeva, laminátu, lakované nebo přírodníInteriérové dveře ze dřeva, laminátu, lakované nebo přírodní

Detaily nejsou jen pouhými detaily, ale prvky, které každému z výrobků zajišťují nenapodobitelnost. Dveře FerreroLegno jsou jedinečné, protože svým vynikajícím poměrem kvalita-cena všestranně uspokojují i náročnější zákazníky.

Tato rovnováha je dosažena díky nadšení, pečlivému studiu a každodenní práci těch, kdo se snaží nabídnout vám to nejlepší, a to ve všech směrech.

Lakování polyesterovými laky.

Osvobozuje třpyt

Svou dokonalostí se nátěr lesklým polyesterovým lakem FerreroLegno stává zrcadlem, jež ve vašem oblíbeném barevném odstínu mnohokrát věrně zobrazí váš obraz. Tato technologie zaručuje nejen typické vlastnosti jako je lesk, plnost a povrchovou tvrdost polyesteru, ale také dlouhodobou životnost nátěrového povlaku.

Texture trame

Osvobozuje fantazii

I přes perfektní zpracování pod nepřetržitou kontrolou kvality, kterou FerreroLegno pravidelně provádí v každé výrobní fázi, dřevo zůstává dřevem a textura žilek odpovídá především fantazii přírody než vůli designerů. Výsledkem jsou originální dveře jedinečné svou exkluzivní individualitou.

Technologie pantograf

Osvobozuje tvar

Speciální brýle nejsou nutné, trojrozměrnost tohoto způsobu zpracování je viditelná na první pohled: hrany jsou perfektní, sled geometrických tvarů do sebe přesně zapadá. Je zde síla, materiál, přesnost, technologie, je zde umění. Jsou připraveny desítky barev. Jediné, co na dveřích FerreroLegno nenajdete, je způsob je imitovat.

Systém dvojité sklo

Osvobozuje světlo

Každé dveře s tvrzeným sklem FerreroLegno vzbuzují příjemný estetický dojem: bytové prostory tak získají na lehkosti, zdůrazní se hra světel a zásluhou široké škály konečných úprav se podtrhnou určité architektonické tendence. To ale není všechno. Technologie dvojitých skel zachovává diskrétnost a umožňuje pouze světlu proniknout do interiéru.

Sylent System

Osvobozuje ticho

Dveře FerreroLegno umějí být tiché. Jejich přítomnost je nápadná a má velkou expresívní schopnost, ale ve správné chvíli dokáží ztichnout. Inovační skryté těsnění silent system nedovoluje dveřnímu křídlu při přirážení k zárubni dělat hluk: jsou to detaily, na které my ovšem klademe velkou pozornost. Vše ostatní je už dokonalé.

Kompletní orámování systém 4

Osvobozuje čas

Chráníme křídlo, jež je centrální částí dveří, dbajíce především na boční a horní lišty, jež je zpevňují. Pokročilá technologie FerreroLegno, pomocí speciálního systému Bordatura totale system 4, potahuje lišty stejným dřevěným materiálem, jenž tvoří panel, čímž se vytváří líbivý estetický efekt. Pásek ABS, který potahuje spodní hranu křídla, je nepostradatelným spojencem proti mechanickému poškození, případnému nasáknutí vlhkosti z podlahy a proti opotřebování.

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab