8 motivi per scegliere Ferrero Legno
//Focus on
Dveře jsou vždycky dolňkem interiéru
5 NÁPADŮ JAK VYUŽÍT VYŘAZENÉ DVEŘE

Dveře jsou vždy zařízením i když zestárnou

Pět nápadů, jak zužitkovat nepoužívané dveře a vrata.

Existují dveře, které jsou doplňkem interiéru, podobně jako obrazy a mají jména hvězd anebo fantazie. Samy vyprávějí o tvém bytě a poví o vás víc nežš přítel. A pak existují staré a nepoužívané, které už nikdo nepotřebuje: vyrobily je šikovné ruce truhláře a často končí na půdě nebo na skládce. Chce to geniální nápad, kreativní myšlenku, která umožní jejich návrat a zachrání je před hořkým osudem. Vybrali jsme pět řešení, která umožní, aby se staré dveře staly originálním a brilantním doplňkem, který zosobní váš byt.

1- staré dveřní křídlo položené vodorovně na železný podstavec je jedinečným kreslícím stolem. Pokud je křídlo vypouklé, můžete přes ně položit skleněný skleněnou tabuli pro zkrášlení. Dokonalý bytový doplněk před televizi. 2 - staré dveře v secesním stylu se smaltovaným nátěrem nalakované benátskou technikou přírodními barvami ve stylu "anticato" budou ideálním zavíráním šatní kabiny Funkčnost a dobrý vkus za okamžik.

3- staré zrestaurované dveřní křídlo zavěšené na řetězech bude krásným posezením, které se výborně hodí jako charakteristický prvek do kuchyně nebo do selské jizby.

4 - ložnice, která má vůni starých časů? čelo postele tvoří staré dveřní křídlo, zrestaurované povrchovou úpravou gumovým nátěrem a včelím voskem. Ložní prádlo...po babičce.

5 - Ne svisle ale vodorovně, zavěšené na zeď jako obraz: v obývacím pokoji bude staré křídlo přitahovat pozornost stejně tak jako ta nejlepší sbírka. Starožitné!

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab