8 motivi per scegliere Ferrero Legno
//FOCUS ON
Less is More

Less is More

Zařizovat v minimalistickém stylu

less is more

Lehký, střízlivý a racionální minimalistický styl neponechává prostor pro příkrasy či zbytečné myšlenky, ale jde rovnou k věci. Esenciální, vytvářející z prostředí absolutní hodnotu pomocí hledání volných prosvětlených prostorů. Minimalistické trendy zrozené v šedesátých letech v New Yorku se dokonale snoubí s naším moderním způsobem života: pokud i vy máte rádi tento styl, řiďte se těmito jednoduchými pravidly.

1. Zásadní pravidlo: prostor je absolutní hodnotou a každý prvek, který je do něho vkládán, musí fungovat k jeho zvýraznění. Odstraňte vše zbytečné a pokud je to možné, raději používejte prvky, které jsou schopny zastat více funkcí najednou. Celkový vzhled by měl působit jednotností, lehkostí a jednoduchostí. Cokoliv, co není nezbytné, musí striktně zmizet z vizuálního vnímání.

2. Zařízení: minimalizujte jednotlivé prvky a orientujte se na výběr praktického a funkcionálního zařízení. Příklad? V ložnici zvolte prostornou šatnu-skříň chráněnou skleněnými dveřmi linie Scenario, která je ideální pro odložení všeho, co potřebujete, jednoduchou postel a dva malé noční stolky. V koupelně dejte přednost závěsným prvkům: je možné je snadno čistit a působí neopakovatelnou lehkostí. Dveře? Řešení Zero, v němž zárubeň mizí a ponechává prostor křídlu, představuje maximum esenciálnosti. Rovněž koplanarita křídla spojená se zárubní Evolved zaručuje lineární efekt. Dokonalá jsou také posuvná řešení, která dynamicky rozšiřují prostor.

3. Tvary: přísné, jednoduché, lineární. Naprosto zakázané jsou křivky nebo zbytečné ozdoby. Tvary musí být esenciální, geometrické a mezi sebou dokonale sladěné. Při výběru se v oddílu 'Najděte si své dveře' orientujte na hladká křídla.

4. Barvy: přírodní tóny, bílá, černá, neutrální tóny béžové, šedé, pískové a hnědé. Dejte průchod své fantazii, ale ne příliš.

5. Materiály: jsou často inovativní, zrozené z experimentování, esenciální a vysoce působivé. Z tohoto důvodu společnost FerreroLegno velmi pozorně sleduje vývoj materiálů a nabízí mezi inovativními materiály Natural Touch, křišťálové sklo, polyester a nahrubo opracované materiály.

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab