8 motivi per scegliere Ferrero Legno
//FOCUS ON
Čistá skla? naše rady.

Čistá skla? naše rady.pulizia vetri

Jestliže je sklo satinované, zdobené, leptané, odrážející nebo tvarované (Millerighe, Millepunti, Graffio, Bolla, Pavè a Cincillà): čistěte ho měkkým hadrem; omyjte vodou s příměsí neutrálních čistících prostředků pro sklo neobsahujících silikon; opláchněte a hned osušte čistým měkkým hadrem, nejraději z mikrovlákna, pohyby provádějte vždy ve stejném směru.

pulizia vetri

Pokud je sklo pískované (Damo, Spyro e Flutes): čistěte ho měkkým nebo polotvrdým štětcem z přírodních štětin nebo ze štětin ze syntetických vláken (pozor: štětec nesmí být abrazivní nebo kovový); omyjte vodou s příměsí neutrálních čistících prostředků nebo saponátem Marsiglia rozpuštěným ve vodě; poté opláchněte a hned osušte hadrem z mikrovlákna nebo dančí kůží, pohyby provádějte vždy ve stejném směru.

pulizia vetri

Pokud je sklo smaltované: očistěte ho měkkým čistým hadrem; omyjte roztokem 70% teplé vody a 30% alkoholu; opláchněte a hned osušte čistým měkkým hadrem, nejraději z mikrovlákna, pohyby provádějte vždy ve stejném směru. Důležité je nepoužívat chemické přípravky nebo abrazívní hubky, které by mohly poškodit či poškrábat smaltovaný povrch.

 

Další detaily? Na čištění skla je možné rovněž použít přírodní čistící prostředek, který si sami připravíte smícháním 1 litru vlažné vody, půlky sklenice vinného octa a půlky sklenice alkoholu: tento roztok nalijte do rozstřikovače a používejte ho místo koupeného přípravku, poté sklo opláchněte a osušte. Abyste se vyhnuli tvoření skvrn a stop po sušení skla, je třeba nepoužívat hodně vápenitou vodu a nemýt skla, když praží slunce. Na čištění malých či středních ploch je možné použít hadr z mikrovláken nebo dančí kůží nebo také novinový papír, který je většinou používán, neboť zaručuje pečlivé vyčištění, beze stop a zbytků.

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab